Martin Vlk

Unikátní metoda léčení zdravotních obtíží příčin známých i neznámých

 

 

 

Je pro Vás ranní vstávání nepříjemná fáze dne? Chůze do schodů Vám nečiní radost? Trápí Vás bolest hlavy? Je měnící se bolest v migrénu Váš strašák? Vzdáváte se svých koníčků z důvodu bolesti? Odkládáte společenské události pro Vaši momentální indispozici? Obtěžují Vás nekonečné návštěvy rehabilitačních zařízení? Býváte často nachlazeni? Hledáte alternativní řešení na Vaše fyzické i psychické potíže? Jste často unavení? Trpíte nadváhou? Trpíte chronickými bolestmi? Rozhoduje Váš zdravotní stav při výběru dovolené?

 

 

Jsem alergik a diagnostikovaný astmatik. Trpěl jsem 4 dny v týdnu bolestmi hlavy. Polykal jsem denně 4-6 růžových tablet léků proti bolesti a bolesti hlavy ani zad nepřestávaly. Navštěvoval jsem na doporučení lékařů 4 série rehabilitačních procedur do roka, ale všechny působily jen maximálně 5 dnů. Hledal jsem pomoc. Prostředek, který mne dokáže zbavit těchto bolestí a ne jen na chvíli, ale trvale… Našel jsem a jsem velice spokojen, protože i moji blízcí si pomáhají dnes a denně od svých zdravotních obtíží.

 

Hned Vám řeknu, co jsem našel a jak velice mě oslovila metoda, která funguje.

 

Našel jsem řešení v přístroji, který jsem si pořídil domů. Používám ho opakovaně denně kolikrát uznám za vhodné. A podle času. A často se o něj „pereme“ s manželkou. Moje bolesti zad, zejména pak krční páteře a od ní i bolesti hlavy, se už nevyskytují tak často. Manželčiny otoky nohou a bolesti při porušení dělohy při porodu zmizely během 4 dnů. Můžu ho brát všude s sebou díky jeho velikosti a váze. Jeho účinnost vyzkoušelo desítky mých známých a vždy jsem se setkal s pozitivním efektem.

 

Přístroj měla zapůjčený přítelkyně naší rodiny, která jej využívala nejen pro sebe a léčení naraženin po pádu v zaměstnání, ale používal ho i její syn a sedmiletý vnuk. Syn na dlouhodobě bolavé koleno a vnuk na těžké astmatické potíže. Všichni byli pozitivně překvapeni, že přístroj zafungoval na tak odlišné obtíže.

 

 

Největší radost však mám ze zjištění, že přístroj pomohl 86 leté paní na bolesti páteře, kdy jsem s ohledem na věk ani nedoufal v projevení účinku.

 

 

A to není zdaleka všechno. Každý den, kdy jsem trpěl bolestmi, jsem si uvědomoval svůj strach nad otázkou, kam až ty bolesti můžou zajít. Kde se příště projeví a v jaké míře? Kde je vlastně jejich původ a příčina. Jak moc si škodím pojídáním tišících léků. Jak dalece jimi ničím další orgány svého těla. Žaludek už se začal ozývat a střevní potíže byly na denním pořádku.

Teď už to nemusím řešit.

 

 

Netlumím totiž jen bolest, ale léčím rovnou její příčinu, aniž bych ji znal!!!

 

 

A v tom je přístroj geniální. Protože, když se rozhlédnu kolem sebe, většina mých přátel neví, kde je příčina jejich obtíží. Uvážím-li, kolik peněz mě stály neschopenky, léky, rehabilitace, cestování a promarněný čas v čekárnách, pak takový přístroj je k nezaplacení. Navíc ho mám stále po ruce a mohu ho kdykoliv použít. I v práci, i doma i na dovolené.

 

Že momentálně nevnímáte žádné zdravotní potíže? Je spousta malých drobností, které možná už ani nevnímáte. Jak jsem psal již výše, přístroj léčí už příčinu, která se ještě ani nemusela projevit. To co my u nás považujeme za normální, běžné, snesitelné, v jiných kulturách považují za nemoc. Třeba poruchy spánku, nesoustředěnost, přirozený cit pro kvalitu stravy, hyperaktivitu, nervozitu, strach.

 

 

Že tomu nevěříte? Víra není až natolik důležitá, protože přístroj funguje i na naše zvířecí miláčky a u těch, prozatím, nebyla víra prokázána. Tedy Vaše víra v pozitivním působení na Váš organismus není v tomto případě rozhodující. A máte vyřešeno i tuhle otázku.

 

 

 

Cena? Taky jsem váhal, nicméně pak jsem si přístroj vyzkoušel a pocity, které jsem po 25 minutách měl, rozhodly. Navíc jsem nic neriskoval, protože jsem přistroj pořizoval se 14 denní garancí vrácení peněz bez udání důvodu. A to v dnešní době jistě není k zahození... A dokonce si můžete také přístroj půjčit a vyzkoušet jej ... to je jistě také super ...

 

 

Teď je tu příležitost pro Vás. Máte celou svou budoucnost ve svých rukách. Teď už je to jenom na Vás a na Vašem rozhodnutí. Udělejte něco pro sebe, můžete jenom získat. Získat vyšší kvalitu i vitalitu Vašeho života. Objednejte a požívejte na vlastním těle. Každá sada, kterou vidíte má vysokou kvalitu zpracování a tím, že je ručně zpracovaná je i svým originálem... Nebude nikdo, kdo by měl stejnou jako Vy... :-)

 

 

 

 

Martin