Martin Vlk

Můj sen...

Realizace mého snu

stolečky Jedno sobotní odpoledne, kdy jsem seděl s kávou na naší zahradě a užíval si sluníčka, které intenzivně hřálo, i když bylo teprve 20.  února, se mi začal v hlavě odehrávat příběh. A mně se zachtělo ho s Vámi sdílet.

 Je to pár týdnů, kdy jsem ochutnal RAW stravu … jídlo, které je čerstvé, plnohodnotné a má úžasnou chuť a energii. Bylo to okamžité  rozhodnutí, které mne svedlo na cestu jít a přímo se „cpát“ touhle živou stravou. A můj sen dostal další podnět, který bude součástí mého  příběhu.

Sen s obrovskou touhou po realizaci

hrušky

Ano, již opravdu dlouho sním o penzionu, penzionu s restaurací, který bude pro obyčejné lidi, jako jsem já … Bude ze dřeva, takový srub,  bude mít nádech domova, domovského sídla, kde bude krb a praskající dřevo bude tím klidným zvukem. Z kuchyně se bude linout vůně  čerstvého zeleninového salátu, společně s míchaným nápojem z čerstvých pomerančů a grepů.

A tady se začala rodit v hlavě dokonce myšlenka. Jak na to, aby takový krásný penzion mohl sloužit lidem, lidem jako jsem já nebo Vy.  Jak co nejrychleji tuhle myšlenku uvést do reality. Jak zajistit, abyste vy všichni mohli žít mou myšlenku, můj sen. Prožívat klidné chvíle  a čerpat energii, jíst zdravé, čerstvé jídlo bez chemie. Pít čistou vodu, a nebo čisté ovocné či zeleninové šťávy …

Naplníme svou vizi spolu a beze strachu???

balony

Tou cestou k úspěšné realizaci je sdílet tuhle pozitivní myšlenku s Vámi. Přece, když vyšleme do Vesmíru myšlenku, která má obrovskou  sílu, pak ji také nahlas vyslovíme, tak Vesmír jistě vrátí zpět možnost realizace. A pokud o této myšlence bude vědět ještě více lidí a  podpoří ji, nic nebrání tomu, aby ji dali silnější váhu, směr a podporu.

 A proto Vás, které tahle myšlenka jakkoliv chytla za srdíčko, jakkoliv s Vámi zarezonovala a chtěli byste takový penzion s restaurací, kde  bude jen živá strava, jen čerstvé nápoje, jen vůně dřeva, čistá a čerstvá voda zdarma a žádný přepáleny tuk, žádné  pivo, alkohol ani cigarety, podpořit, ozvěte se, napište komentář, napište e-mail, nebo mně klidně zavolejte a společně vybudujeme svět, který bude pro nás.